Гумове покриття для дитячих майданчиків

Гумове покриття для дитячих майданчиків - найкраще з існуючих.

Гумове покриття для дитячих майданчиків

Гумове покриття для дитячих майданчиків є екологічно чистим матеріалом - в основі його виробництва лежить гумова крихта, що отримується при переробці зношених автомобільних покришок. Всіма необхідними властивостями отелочние підлогового матеріалу має наливне гумове покриття - ідеальне покриття дитячих ігрових майданчиків. Виробляючи дане покриття, компанія не тільки виготовляє нову продукцію з вторсировини, а й покращує екологічну обстановку, пускаючи в повторну переробку старі, нікому не потрібні автопокришки.

Бесшовное покрытие идеальное для детских игровых площадок вы можете заказать по самой выгодной и доступной цене. без переплати накруток.

Наша компанія виробляє не тільки плитку з гумової крихти, але і наливне гумове покриття на основі крихти і поліуретанового сполучного.

Бетонна полотно або гумове покриття: для дитячих майданчиків вибираємо безпеку

Всі ігрові майданчики, обладнані дитячим ігровим інвентарем, висота якого становить понад 500 мм, повинні бути викладені спеціальним ударопоглинаючою покриттям, щоб уникнути серйозних травм. В якості покриття на ігрових територіях не можна використовувати такі доступні і відомі матеріали, як бетон і асфальт, так як вони не мають властивість поглинати удар. Трава, по якій так приємно ходити, теж не може використовуватися в якості покриття, адже її властивості змінюються в залежності від пори року.

Ідеально підходить за всіма критеріями продукція - наливні гумові покриття і плитка для дитячих майданчиків на основі гумової крихти. Гумове покриття для дитячих майданчиків володіє всіма необхідними властивостями: воно стійко до великих температурних перепадів, має високу міцність і, що головне, поглинає удари. Таке покриття може витримувати регулярні навантаження, легко миється, не втрачає свій зовнішній вигляд з часом. До того ж гумове покриття (гумова плитка для дитячих майданчиків) легко і просто монтується.

Серед інших переваг, що відрізняють гумове покриття для дитячих майданчиків - ціна: невисока вартість сировини дозволяє формувати досить демократичні ціни для кінцевого продукту.

Готовый раствор для кладки кирпича

Утеплитель для бетонного пола

Для бажаючих відкрити казино

Особливість пластикових вікон

Клей для крепления плит Пеноплекса