Піна Монтажна Гост

ГОСТ 30971 - це міждержавний стандарт, який діє на території РФ і ряду країн СНД, який регламентує виконання монтажних швів при установці віконних блоків. Виконання вимог даного ГОСТ покликане забезпечити довгострокову роботу вікна в цілому і комфортні умови мікроклімату в приміщенні.

Дізнатися більше

монтажний шов

У загальному випадку, відповідно до вимог ГОСТ 30971 монтажний шов складається з наступних шарів, що класифікуються за функціональним призначенням:
основний шар, центральний - відповідає за тепло- і звукоізоляцію;
зовнішній шар герметизації - забезпечує випаровування вологи з центрального шару і захищає його від атмосферних впливів (дощу, сонячного світла, вітру);
внутрішній шар герметизації - це пароізоляційний шар, необхідний для запобігання влагообмена між монтажним швів і приміщенням;
додатковий шар - водо- і пароізоляційний шар, що влаштовується для запобігання проникнення в шов вологи або пара з матеріалу стіни

центральний шар

Широке поширення в даний час для виконання центрального шару отримала поліуретанова монтажна піна - матеріал, що відрізняється простотою використання і високими тепло- і звукоізоляційні характеристики.

Вплив води на монтажну піну

Піна, особливо підрізана, дуже добре вбирає воду, як губка. При попаданні в піну вода істотно збільшує її теплопровідність. Це призводить до втрати теплозахисних властивостей центрального шару, що неприпустимо. Крім того, ввібравши вода, збільшуючись в обсязі при заморожуванні, руйнує шар монтажної піни. Що, в свою чергу, призводить до продування і погіршення звукоізоляційних властивостей центрального шару монтажного шва.

Вплив сонця на монтажну піну

Ультрафіолет (УФ) в спектрі сонячного світла впливають на хімічні зв'язки в молекулах пінополіуретану (полімерної основи монтажної піни), руйнуючи матеріал. Крім того, УФ випромінювання різко погіршує стійкість монтажної піни до сезонних деформацій монтажного шва.

Вплив вологи зсередини приміщення

В осінньо-весняний період абсолютна вологість на вулиці нижче, ніж в приміщенні. Тому виникне стійкий потік вологого повітря (парообразной вологи) зсередини назовні. Цей потік піде через стіну і монтажний шов і буде конденсуватися, забезпечуючи намокання монтажної піни. А про наслідок наявності вологи в центральному шарі ми вже писали.

Монтажний шов, згідно з вимогами ГОСТ

Монтажна піна - для організації центрального шару. Виконує тепло- і звукоізоляційні функції.

Матеріали Системи монтажу «САЗИ»:

Стіз А

Для організації зовнішнього шару. Захищає піну від атмосферних впливів. Випускає пароподібну вологу з монтажної піни на вулицю

Пена Монтажная Гост

Піна Монтажна Витрата

Піна Монтажна Оптом

Піна Монтажна Пеносіл