Отримання дозволу на системи автономного опалення

Бажання заощадити на комунальних платежах змушує жителів багатоквартирних будинків відмовлятися від послуг теплопостачальних компаній на користь облаштування системи автономного опалення. Приймаючи таке рішення, потрібно зважити всі за і проти, ретельно вивчити не тільки очевидні переваги, але і недоліки автономного опалення.

отримання дозволу

Для відключення квартири від центрального опалення потрібно отримати дозвіл теплопостачальної компанії. Зробити це, найчастіше, досить складно. Така ситуація пов'язана не тільки з небажанням постачальника послуг втратити клієнта, а й з цілим рядом технічних умов.

Вы можете приобрести все необходимые товары для подключения или ремонта систем отопления на https://sogreem.kiev.ua по самой выгодной и доступной цене, без переплат.

Старі багатоквартирні будинки спочатку будувалися з урахуванням їх підключення до центральних мереж. Відключення від такої мережі навіть однієї квартири веде до порушення балансу системи. Основною проблемою стає порушення гідравлічного балансу, в результаті чого частина квартир отримує більше тепла, а частина - менше. При порушенні гідробалансу системи подібна ситуація виникне неминуче, навіть незважаючи на те, що температура теплоносія буде відповідати нормативним показникам. Для того, щоб уникнути проблеми, і відновити нормальну подачу тепла до всіх об'єктів, буде потрібно повністю переналагодити систему опалення будівлі.

Ще один нюанс пов'язаний з законодавчими нормами. У відповідність з законом, окремі договори на опалення місць загального користування в багатоквартирних будинках не укладаються. Частина тепла від центральних тепломереж направляється на ці цілі. При відключенні від загальної системи опалення будівлі окремих квартир, витрати на обігрів місць загального користування перекладаються на плечі мешканців, як і раніше отримують тепло від центральних мереж або теплопостачальну організацію, приводячи до її збитків.

Більшість багатоквартирних будинків не мають системи вентиляції, здатної забезпечити нормальний відведення продуктів згоряння. Рішення проблеми представляють котли з коаксіальним димарем, в яких труба виводиться назовні через стіну будівлі. Частина продуктів згоряння повертається назад в квартири через відкриті вікна. Причому повертається чадний газ не тільки в опалювальну квартиру, але і в квартири сусідів. Якщо весь будинок переходить на системи автономного опалення, навколо будівлі утворюється "кокон" з шкідливих речовин.

Сучасні котли - надійні, ефективні, безпечні, але тільки в тому випадку, якщо монтаж і налагодження системи проводилися фахівцями. На практиці мешканці квартир, переходячи на автономне опалення, намагаються заощадити якраз на цій статті витрат, встановлюючи обладнання власними силами. Для нормальної роботи автономної системи, крім професійно виконаних пуско-налагоджувальних робіт, потрібно ще й періодичне обслуговування, яке також повинні виконувати фахівці.

Як найлегше здійснити виїзд до Канади на ПМЖ

Особливості систем кондиціонування

Тонкощі дизайну одноповерхового будинку

Основной плюс автономного отопления