шпаклівка Витрата

Шпаклівка або шпаклівка - в чому різниця?

Як розрахувати витрати універсальної і фінішної шпаклівки на 1 м² поверхні?

В першу чергу потрібно з'ясувати чинники, які можуть вплинути на кількість використовуваного матеріалу.

об'єктивні показники

  • Склад - в продажу можна знайти як готові розчини, так і сухі суміші, які готуються на місці робіт за допомогою додавання води. У зв'язку з цим матеріали мають різну щільність і при перерахунках на суху масу вимагають різної кількості.
  • Кількість і розміри дефектів поверхні - перед тим, як розводити шпаклівку для стін необхідно зрозуміти, що об'єктивно оцінити даний фактор практично неможливо, хіба тільки виміряти всі нерівності на предмет їх обсягу.
  • Розміри фракції - фінішні суміші, засновані на дрібнозернистих компонентах, призначені для фінішної обробки і наносяться тонким шаром. Тому обсяг витрат у них менше, ніж у універсальних складів, які базуються на великих наполнителях.

Варто звернути увагу, що для облагороджування стін на початковому етапі потрібні штукатурні суміші. Однак буває, коли початківці будівельники застосовують універсальну шпаклювальну суміш, зручність роботи з нею і доступна вартість дозволяють розглядати такий варіант як цілком раціональний.

Як правильно розводити шпаклівку для стіннорми витрати

Викладені вище дані мають на увазі, що кожна шпаклівка і її витрата на 1 м² різні і вимагають певних довідкових відомостей.

  1. Суміші на цементній основі - в середньому на квадратний метр йде 1, 3-1, 5 кг за умови товщини шару, обумовленої фрактура наповнювача. При більшій товщині витратні дані відповідно збільшуються.
  2. Суміші «Ветоніт» - витрачаються в межах 1, 2 кг на кВ. метр.
  • Суміші на олійно-клейової основі - випускаються в готовому до роботи стані, завдяки компонентам мають високу щільність, що неодмінно позначається на витратних нормативах - близько 3 кг / м².
  • Сухі суміші - володіє невисокою щільністю і наноситься тільки тонким шаром. За цементної облицюванні і бетону для стін витрата знаходиться в межах 0, 5 кг на кв. метр, а для стелі - 0, 6 кг. Обробка дерев'яних поверхонь (фанера, ДСП, оргаліт) вимагає набагато менших витрат - 0, 33 і 0, 5 кг на квадратний метр відповідно.
  • Універсальна шпаклівка на основі гіпсу - по рівних підставах типу ГКЛ наноситься шаром 1 мм, при такій товщині буде досить) 0, 8-0, 9 кг на «квадрат».
  • Фінішний склад на гіпсовій основі - лягає ще більш тонким шаром «на сдир» не більше 0, 5 мм, звідси і економне витрачання - 0, 45 кг / м².
  • Фінішні суміші Sheetrock з армуючими волокнами з вінілу - випускаються в готовому вигляді, що збільшує витратні показники, але дрібнозернистий складова, а, отже, мінімальна товщина нанесення робить їх досить прийнятними - 1-1, 1 кг на кв. метр.

Шпаклівка Шитрок

шпаклівка Базова

шпаклівка Види